POZOSTAŃMY W KONTAKCIE
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A I OTRZYMUJ POWIADOMIENIA O NOWOŚCIACH I GORĄCYCH OKAZJACH!

Poradniki o rodzicielstwie: jak karmić piersią, jak nosić dzieci, poród naturalny, poranik wychowania dzieci, zabawy z niemowlakiem

 

Urodzinowy konkurs milk & love!

Urodzinowy dzień Otwarty w milk and love

Urodzinowy konkurs milk & love!

Świętujemy nasze 3 urodziny! :D Z tej okazji mamy dla Was mały konkurs urodzinowy!
Nagroda główna to voucher na zakupy w milk & love o wartości 100 zł i ręcznie robiona torebka od Rudej Manufaktury!
Trzy nagrody pocieszenia to: voucher na zakupy w milk & love o wartości 50 zł i ręcznie robiony gryzak od Rudej Manufaktury :D

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy, że:
1 - polubicie fanpage milk & love: https://www.facebook.com/milkandlovepl i Ruda Manufaktura: https://www.facebook.com/ruda.manufaktura 
2 - pod postem konkursowym, który znajduje się tutaj: https://www.facebook.com/milkandlovepl/photos/a.235141283504616/1071656199853116/?type=3&theater
napiszecie, co u Was zmieniło się przez ostanie 3 lata :)

Wśród odpowiedzi wybierzemy te najbardziej oryginale i kreatywne :D

Konkurs trwa od 19.11.2019 do 22.11.2019.

Ruda Manufaktura

Trzymamy za Was kciuki ❤️

 

Zwyciężczynie konkursu:

Nagroda główna wędruje do Pani Ewy Koniecznej:

"Co się zadziało przez ostatnie 3 lata?
zmieniło się dla mnie postrzeganie świata.
Mając dwóch zbójów trzeci się pojawił
i nowe pokłady siły we mnie objawił.
Dodatkowe szkolenia, plany, realizacje
dawały tylko energii i sił matce.
Zamiast życie utrudnić, dzieci je ułatwiły
rodziców zmobilizowali, miłość dzielić nauczyły.
Po drodze sukienkę Milk Drop odkrywałam
i bardzo szybko ją zdobyłam.
Bo radość Matki wielka,
czuć się niczym jak modelka.
Przy dzieciach dbam więcej o siebie
i czuję się przy tym jak w niebie.
To odkryłam przez te lata,
szczęśliwe dzieci, gdy szczęśliwa mama i tata.
I tu Wam wrzucę jeszcze słów kilka
Powiększyła nam się ponownie rodzinka.
Czwarty syn skradł braci serce,
czego chcieć od życia więcej.
W końcu jedna jest tylko Królowa,
o sukienki troszczy się jej głowa,
a synowie świat dopełniają
wraz z mężem mamę mocno kochają <3
A tak bardziej poważnie ostatnie trzy lata pokazały mi, że mam tę moc jako poczwórna mama i wszystko mogę, że fajnie jest zatrzymać się nad robaczkiem na ulicy, pobiegać w kałużach, wyluzować i śmiać się razem do północy. I jeszcze im więcej dzieci tym szybciej się pakuję na spacer i coraz mniejsza torebka mi wystarczy ;-)"

I nagrody pocieszenia:

Malwina Wiśniecka
"🎀🎁 3 lata 🎁🎀
Przez 3 lata moje życie zmieniło się całkowicie! Znalazłam najwspanialszego partnera, którego dzisiaj jestem żoną i matką naszych dwóch wspaniałych bliźniaczek 💏👰🤵👨‍👩‍👧‍👧💜💜 To najwspanialsze 3 lata, które będą trwać wieczność 😍 Od ponad roku z Wami Milk&Love i oby jak najdłużej 🤰🤱🤱 Przez 3 lata stałam się najszczesliwszą żoną i mamą - spełniły mi się moje wszystkie wyśnione marzenia 🥰😍🍒 Długie wakacje nad morzem, zdrowe dzieci, dom, jestem pedagogiem🥰😍🥰 Milk&Love jest z nami na codzień - idziecie z nami od ciąży przez mleczną bliźniaczą drogę ( 9 miesięcy) 😍 PS. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO 🎁🎁🎁"

Barbara Aleksandra
"3 lata temu a dziś?
• Miałam wtedy niemowlaka - teraz mam już przedszkolaka.
• Mam nowego bobasa - chłopak pierwsza klasa!
• Mamy nowe mieszkanie, bo jeszcze więcej nas w planie ;-)
• Zmieniłam 3 razy rozmiary - takie wahania, że nie do wiary
• 3 lata temu karmiłam córeczkę, teraz karmić syna z Milk&Love łatwiej troszeczkę!"

Katarzyna Paluchowska
"Oto ja Wariatka 😂( tak mówi mój ślubny). Co u mnie za zmiany 😎 primo mamy własny dom i jak to u nas w kraju bywa nie jest własny tylko przez 30 lat banku my narazie tylko użytkujemy 😉😂. Ale co nasz wspólny. Teraz powino być ... ale nie pamietam co jest po primo wiec kolejna zmiana bardzo uroczamam kolejnego brzdąca a raczej brządczunie(o ile takie słowo istnieje a jak nie to stworzyłam właśnie 😅 a bo jeden to już z z malucha zrobił sie szalejacy na rowerku posiniczony ale wymarzony przedszkolak😍. Nasza skrzydlata ferajna sie powieksza są moje kochane sóweczki ale i teraz dwa dostojne orzełki. Wszystkie piekne szponiaste maja swoje budeczki. Jakoś wszytko po mału sie układa 😉 więc rodzinka dalsze marzenia (kurcze tu by pasowal rym ale zabrakło) wymyśla. Wiec podsumowujac te wariackie wywody 😂 najważniejszą zmianą jest byc mamą dwóch sķarbów ❤. Koniec i dobranoc i pchły na noc."

GRATULUJEMY! :D

  

Regulamin konkursu
„Urodziny milk & love”

 1. Organizatorem Konkursu jest Kurzela Code Julian Kurzela z siedzibą w Okuniewie przy ulicy Lipowej 25 (05-079) występujący pod nazwą handlową milk & love.
 2. Warunki udziału w Konkursie
  1. W Konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby fizyczne, które ukończyły zamieszkujące na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej oraz za granicą pod warunkiem przedstawienia adresu wysyłki na terenie Polski, dysponujące pełną zdolnością do czynności prawnych, które spełnią warunki określone w niniejszym Regulaminie („Uczestnicy”) i które zapoznały się z treścią niniejszego Regulaminu i zaakceptowały jego postanowienia.
  2. Pracownicy Organizatora jak i Sponsora nagród, jak również członkowie ich najbliższych rodzin, nie mogą brać udziału w Konkursie.
 3. Zasady Konkursu:
  1. Konkurs rozpoczyna się 19.11.2019r. i kończy się 22.11.2019r.
  2. Konkurs odbywa się na stronie https://milkandlove.pl/
  3. Aby wziąć udział w Konkursie, Uczestnik powinien wykonać zadanie konkursowe, które brzmi: 
   „Napisz, co zmieniło się u Ciebie w ciągu ostatnich 3 lat.
   Odpowiedź zamieść w komentarzu pod postem na fanpage milk & love na portalu Facebook (tu: https://tiny.pl/tnc2t)”
  4. Jedną spośród czterech Nagród wygrywa Uczestnik Konkursu, który spełnia warunki zawarte w niniejszym regulaminie.
  5. Odpowiedzi konkursowe ocenione zostaną przez Jury składające się z 2 osób: Karoliny Kurzeli i Emilii Szoty.
  6. Jury jako kryteria ocen odpowiedzi konkursowych będzie brało pod uwagę: kreatywność i oryginalność.
  7. Zabronione jest wykorzystanie w Pracy Konkursowej wypowiedzi zawierających treści o charakterze bezprawnym, naruszających w jakikolwiek sposób obowiązujące prawo i/lub zasady współżycia społecznego lub dobre obyczaje, w szczególności wzywających do nienawiści rasowej, etnicznej, wyznaniowej, naruszających prawa osób trzecich. Wypowiedzi, wykorzystujące treści opisane powyżej zostaną wykluczone z udziału w Konkursie.
  8. Uczestnik Konkursu oświadcza, że zgłoszenie w Konkursie jest wytworem jego indywidualnego działania twórczego i przysługują mu osobiste i majątkowe autorskie prawa do pracy, a praca nie narusza praw osób trzecich. Uczestnik ponosi odpowiedzialność w przypadku, gdy osoba trzecia będzie rościć sobie prawa do nadesłanej przez niego pracy, gdy tworząc pracę wykorzystał bezprawnie wizerunek innej osoby lub naruszył jakiekolwiek inne prawa osób trzecich.
  9. Uczestnik wyraża zgodę na wykorzystanie nadesłanej przez siebie pracy konkursowej przez Organizatora konkursu i Sponsora na prowadzonych przez siebie platformach społecznościowych oraz na stronach internetowych Organizatora i Sponsora.
 4. Nagrody:
  1. Nagrodami w Konkursie:
   - jedna nagroda główna: voucher na zakupy w milk & love o wartości 100 zł i ręcznie robiona torebka od Rudej Manufaktury
   - trzy nagrody pocieszenia: voucher na zakupy w milk & love o wartości 50 zł i ręcznie robiony gryzak od Rudej Manufaktury.
  2. Zwycięzcom Konkursu nie przysługuje roszczenie o wypłatę wartości nagrody w gotówce.
  3. Zwycięzcy Konkursu nie mają możliwości zamiany nagrody na inną.
 1. Wyniki Konkursu
  1. Wybrane zostaną: 1 osoba do nagrody głównej i 3 osoby do nagrody pocieszenia, których odpowiedzi na zadanie konkursowe spełniły kryteria wymienione w części „Zasady konkursu” (pkt. 3)
  2. Decyzja Organizatora w zakresie wyboru nagrodzonych zgłoszeń jest ostateczna i wiążąca.
  3. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w dniu 25.11.2019.
  4. Zwycięzcy konkursu mają 7 dni na przekazanie Organizatorowi swoich danych kontaktowych. Informacje należy przekazać drogą mailową pod adresem: karolina@milkandlove.pl
  5. W przypadku gdy po upływie 7 dni Zwycięzca nie przekaże Organizatorowi danych adresowych jest to równoznaczne z rezygnacją z nagrody.
  6. Organizator obowiązuje się wysłać nagrody w przeciągu 7 dni od daty otrzymania adresu zwycięzcy.
 2. Odpowiedzialność:
  1. Przystąpienie do Konkursu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
  2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne podanie przez Zwycięzcę jego danych kontaktowych, jeżeli z tego powodu nie będzie można skontaktować się ze Zwycięzcą.
  3. Niniejszy regulamin dostępny jest na stronie https://milkandlove.pl/
  4. Konkurs nie jest sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook.
  5. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.
 3. Ochrona danych osobowych:
  1. Administratorem danych osobowych zbieranych od uczestników i zwycięzcy jest Kurzela Code Julian Kurzela z siedziba w Sulejówku przy ulicy Wspólnej 29A (05-070) występujący pod nazwą handlową milk & love. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie na zasadach przewidzianych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
  2. Administrator danych osobowych powołał administratora bezpieczeństwa informacji nadzorującego prawidłowość przetwarzania danych osobowych, z którym można skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: karolina@milkandlove.pl
  3. Dane osobowe uczestników i zwycięzcy będą przetwarzane w celu organizacji i przeprowadzenia konkursu, a także w celach marketingowych.
  4. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, ale jest niezbędne do udziału w konkursie.
  5. Uczestnikom konkursu, którzy podają dane osobowe przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz z zastrzeżeniem przepisów prawa przysługuje prawo do: a) sprostowania danych, b) usunięcia danych, c) ograniczenia przetwarzania danych, d) przenoszenia danych, e) wniesienia sprzeciwu, f) cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
  6. Organizator będzie zbierał od uczestników następujące dane: a) imię i nazwisko, b) adres e-mail.
  7. Uczestnikom konkursu przysługuje prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
  8. Uczestnik konkursu zezwala na wykorzystanie jego imienia i nazwiska w celu informowania (także w mediach) o wynikach konkursu.
  9. Organizator oświadcza, iż dane uczestników konkursu nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.
  10. Dane uczestników konkursu nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym z wyjątkiem przepisów przewidzianych przepisami prawa
  11. Dane uczestników konkursu będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji wyżej określonych celów.
  12. Organizator stosuje środki techniczne i organizacyjne mające na celu należyte, odpowiednie do zagrożeń oraz kategorii danych objętych ochroną zabezpieczenia powierzonych danych osobowych. Organizator wdrożył odpowiednie środki aby zapewnić stopień bezpieczeństwa odpowiadający ryzyku z uwzględnieniem stanu wiedzy technicznej, kosztu wdrożenia oraz charakteru, zakresu, celu i kontekstu przetwarzania oraz ryzyko naruszenia praw i wolności osób fizycznych o różnym prawdopodobieństwie wystąpienia i wadze zagrożenia. Organizator w szczególności uwzględnia ryzyko wiążące się z przetwarzaniem danych wynikające z: 1) przypadkowego lub niezgodnego z prawem zniszczenia, 2) utraty, modyfikacji, nieuprawnionego ujawnienia danych, 3) nieuprawnionego dostępu do danych osobowych przesyłanych, przechowywanych lub w inny sposób przetwarzanych.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium