POZOSTAŃMY W KONTAKCIE
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A I OTRZYMUJ POWIADOMIENIA O NOWOŚCIACH I GORĄCYCH OKAZJACH!

Poradniki o rodzicielstwie: jak karmić piersią, jak nosić dzieci, poród naturalny, poranik wychowania dzieci, zabawy z niemowlakiem

 
MLECZNA REWOLUCJA

Wspieraj z nami mamy karmiące piersią - przyłącz się do Mlecznej Rewolucji!

Od początku istnienia milk & love staramy się na różne sposoby wspierać i edukować mamy w tematyce karmienia piersią.
Dlaczego? :)
Ponieważ chciałybyśmy, aby kobiety wchodzące w macierzyństwo świadomie wybierały czy, jak i jak długo chcą karmić piersią swoje dziecko. Żeby poznały wszystkie korzyści jakie płyną z karmienia dla dziecka i dla mamy, żeby wiedziały gdzie szukać wsparcia i pomocy, żeby wreszcie czuły się pewnie w drodze, którą wybiorą i aby ich wybór był akceptowany przez otoczenie.

Wspieraj z nami mamy karmiące piersią - przyłącz się do mlecznej rewolucji!

Co razem możemy zrobić?

Karmienie piersiąZachęcamy Was, żeby nie ukrywać się z karmieniem piersią w przestrzeni publicznej - nie ma lepszej promocji dla karmienia piersią niż karmiąca mama! Stajecie się wtedy wzorem do naśladowania dla innych mam... i nie tylko! Tu mała dygresja :) moja córeczka karmiła swoje zabawki "piersią" - dla niej to była "normalka", bo mama tylko tak karmiła brata! :D Karmiąc piersią w miejscach publicznych pokazujecie światu, że to najnormalniejsza czynność na świecie - zupełnie jak zjedzenie kanapki ;)

Jeśli macie jakiekolwiek problemy z karmieniem piersią - czy to na początku Waszej mlecznej drogi, czy w trakcie - nie bójcie się szukać pomocy u specjalistów (podkreślam to słowo, bo bardzo często osoby bez przeszkolenia w tym temacie, mogą więcej zaszkodzić niż pomóc). Mówcie też innym mamom o takiej fachowej formie wsparcia - nadal bardzo mało mam wie, że taka pomoc istnieje.
TUTAJ znajdziecie kontakt do certyfikowanych doradców laktacyjnych.

Nawet jeśli nie karmicie, możecie życzliwym słowem, gestem czy uśmiechem dodać otuchy karmiącej mamie, która może się czuć niepewnie karmiąc płaczącego maluszka w miejscu publicznym. Mały znak Waszej aprobaty będzie dla niej ogromnym wsparciem. Innym sposobem jest po prostu powiedzenie karmiącej mamie, że robi świetną robotę - tak po prostu :)

Właśnie to w milk & love nazywamy Mleczną Rewolucją! Razem możemy zmienić sposób myślenia społeczeństwa o karmiących mamach.

Przygotowałyśmy małą przypinkę, którą nosząc dajesz znak innym, że wspierasz mamy karmiące piersią! ❤️
Umieść ją na torbie, plecaku, wózku lub innym widocznym miejscu i razem pokażmy światu, jak wiele nas jest! :)

#MlecznaRewolucja #KarmięZMiłością #MilkandLoveMums

Mleczna rewolucja milkandlove

Chcesz dołączyć i zacząć zmienić świat? ;)

Robiąc zakupy u nas w sklepie wpisz w UWAGACH, że chcesz otrzymać przypinkę - wyślemy ją do Ciebie w paczce z zamówieniem :)

Marzy nam się, żeby ten znaczek stał się rozpoznawalnym znakiem wsparcia dla mam karmiących piersią :)

A więcej o korzyściach płynących z karmienia piersią dla dziecka i mamy możecie przeczytać tu milkandlove.pl/mleko 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium