Nagrody

Nominacja odzież do karmienia

Newsletter
Pozostańmy w kontakcie! Zapisz się do MilkLettera :)
Bezpieczne zakupy

Zapisz

Zapisz

O firmie

milk & love - z zachwytu macierzyństwem

Karmienie piersią to piękne i niezapomniane chwile z maleństwem. To też czas budowania wyjątkowej więzi i zaufania między mamą i dzieckiem. Dlatego chcieliśmy, aby karmiącej mamie było ciepło, aby czuła się dobrze i komfortowo w każdych warunkach: zarówno w domowym zaciszu, jak i w miejscach publicznych. Stąd zrodził się pomysł, aby stworzyć kolekcję ubrań, które umożliwią karmienie w każdej sytuacji, które będą też funkcjonalne, modne i po prostu wygodne. Tak powstała pierwsza kolekcja milk and love - stworzona przez mamę, dla mam - aby ułatwić karmienie.

Pomyśleliśmy też o mamach spodziewających się dziecka - nasze ubrania pomieszczą i otulą brzuszek z rosnącym maleństwem.

Dlaczego milk & love?

Mleko i miłość - co właściwie mają ze sobą wspólnego? Karmienie piersią. :) Kiedy trzymasz w ramionach Dziecko i karmisz je swoim mlekiem, dajesz mu nie tylko najcenniejszy pokarm, ale w obie strony płynie czysta miłość. Ta niezwykła bliskość, czułość, dotyk to krótki czas budujący niepowtarzalną więź między Mamą a Dzieckiem.

Polski produkt

Do produkcji odzieży używamy tylko najwyższej jakości dzianin, które przeszły rygorystyczne testy Oeko-Tex Standard 100. Nasze ubrania w całości są szyte w Polsce, dzięki czemu możemy kontrolować proces produkcji i dopilnować, by spełniał nasze surowe kryteria jakościowe.

Kupując odzież ciążową i do karmienia milk and love wspierasz polską gospodarkę i małą, rodzinną firmę.

Karolina - założycielka milk & love

Historia milk & love, czyli jak to się zaczęło

Wszystko zaczęło się dość prozaicznie: kiedy urodził się mój synek - moje drugie dziecko, i karmiłam go piersią, dalej chciałam nosić moje ulubione sukienki i tuniki. Kiedy w dostępnej ofercie nie znalazłam tego, co mamy lubią najbardziej, czyli wygodnych, ładnych, uniwersalnych i przede wszystkim przystosowanych do komfortowego karmienia ubrań - postanowiłam zaprojektować je sama. :)

Sukienki sprawdziły się świetnie. W dodatku inne mamy zachwyciły się nimi i dopytywały, gdzie takie kupić. Teraz już takie miejsce jest - zapraszam na zakupy do milk & love i życzę Wam pięknego macierzyństwa! :)

Kliknij!
 

milk & love aktywnie działa na rzecz promocji karmienia piersią!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl