POZOSTAŃMY W KONTAKCIE
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A I OTRZYMUJ POWIADOMIENIA O NOWOŚCIACH I GORĄCYCH OKAZJACH!

Poradniki o rodzicielstwie: jak karmić piersią, jak nosić dzieci, poród naturalny, poranik wychowania dzieci, zabawy z niemowlakiem

 
O firmie

milk & love - z zachwytu macierzyństwem

Karmienie piersią to piękne i niezapomniane chwile z maleństwem. To też czas budowania wyjątkowej więzi i zaufania między mamą i dzieckiem. Dlatego chciałam, aby karmiącej mamie (wtedy także mi :)) było ciepło, aby czuła się dobrze i komfortowo w każdych warunkach: zarówno w domowym zaciszu, jak i w miejscach publicznych. Stąd zrodził się pomysł, aby stworzyć kolekcję ubrań, które umożliwią karmienie w każdej sytuacji, które będą też funkcjonalne, modne i po prostu wygodne.

Tak powstała pierwsza kolekcja milk & love - stworzona przeze mnie - mamę, dla Mam - aby otulić ciążowy brzuszek a później ułatwić karmienie piersią.
- Karolina Kurzela, założycielka milk & love

Karolina - założycielka milk and love

Dlaczego milk & love?

Mleko i miłość - co właściwie mają ze sobą wspólnego? Karmienie piersią. :) Kiedy trzymasz w ramionach Dziecko i karmisz je swoim mlekiem, dajesz mu nie tylko najcenniejszy pokarm, ale w obie strony płynie czysta miłość. Ta niezwykła bliskość, czułość, dotyk to krótki czas budujący niepowtarzalną więź między Mamą a Dzieckiem.

Polski produkt

Do produkcji odzieży używamy tylko najwyższej jakości dzianin, które przeszły rygorystyczne testy Oeko-Tex Standard 100. Nasze ubrania w całości są szyte w Polsce, dzięki czemu możemy kontrolować proces produkcji i dopilnować, by spełniał nasze surowe kryteria jakościowe.

Kupując odzież ciążową i do karmienia milk & love wspierasz polską gospodarkę i małą, rodzinną firmę.

Historia milk & love, czyli jak to się zaczęło

Wszystko zaczęło się dość prozaicznie: kiedy urodził się mój synek - moje drugie dziecko, i karmiłam go piersią, dalej chciałam nosić moje ulubione sukienki i tuniki. Kiedy w dostępnej ofercie nie znalazłam tego, co mamy lubią najbardziej, czyli wygodnych, ładnych, uniwersalnych i przede wszystkim przystosowanych do komfortowego karmienia ubrań - postanowiłam zaprojektować je sama. :)

Sukienki sprawdziły się świetnie. W dodatku inne mamy zachwyciły się nimi i dopytywały, gdzie takie kupić. Teraz już takie miejsce jest - zapraszam na zakupy do milk & love i życzę Wam pięknego macierzyństwa! :)

Kliknij!
 

milk & love aktywnie działa na rzecz promocji karmienia piersią!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium