POZOSTAŃMY W KONTAKCIE
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER'A I OTRZYMUJ POWIADOMIENIA O NOWOŚCIACH I GORĄCYCH OKAZJACH!

Poradniki o rodzicielstwie: jak karmić piersią, jak nosić dzieci, poród naturalny, poranik wychowania dzieci, zabawy z niemowlakiem

 

Dzień Kobiet na macierzyńskim

Świętujemy Dzień Kobiet

Konkurs Dzień Kobiet na macierzyńskim

Zapraszamy do udziału w konkursie milk & love z okazji Dnia Kobiet, w którym do wygrania są:

 • Nagroda główna konsultacje stylistyczne u Natalii z bloga Hej mama i bon podarunkowy milk & love o wartości 200 zł
 • 3 nagrody pocieszenia: bony podarunkowe milk & love o wartości 50 zł

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Wystarczy, że na profilu milk & love na portalu Facebook (tutaj -> https://bit.ly/2Caw0LM) lub Instagram (tu: https://www.instagram.com/milkandlovepl/) pod postem konkursowym podzielisz się swoimi patentami na dobre samopoczucie :)
Wśród odpowiedzi wybierzemy te najbardziej kreatywne, docenimy też szczerość ;) 

Świętujemy Dzień Kobiet!

Trzymamy za Was kciuki i w Dniu naszego Święta życzmy sobie i Wam ogromu radości i dumy z tego, że jesteśmy Kobietami ❤️ 

 

Zwyciężczynie konkursu!

Nagroda główna, czyli bon podarunkowy milk & love o wartości 200 zł i konsultacja stylistyczna u Natalii zHej Mama wędruje do Pani Anny, której patentem na dobre samopoczucie jest... przemeblowanie! 😍 GRATULUJEMY! 👏👏👏 

"Moj sposob na dobre samopoczucie to przemeblowanie. Niekoniecznie wprawia to w dobry nastroj meza, bo moje pomysly w szale przemeblowywania sa dziwne. Raz probowalam wsadzic komode do szafy wnekowej. To byl tak glupi pomysl, ze w polowie roboty, gdy JUZ BYLO WIDAC ze sie skubana tam nie zmiesci... wybuchlam mega glupkowatym smiechem. Syn nie wiedzial o co chodzi i tez sie zaczal smiac. Maz sie gapi na mnie i sie usmiecha. Pyta o co chodzi a ja nie jestem w stanie powiedziec slowa, bo wciaz sie smieje. A smiac mi sie chcialo coraz bardziej bo wiedzialam ze maz jest przeciwny przemeblowywaniu (wprowadzil limit dwoch przemeblowan rocznie), a ja wiedzialam ze tej komody z wneki sama nie wydobede i zaraz musze go prosic o pomoc.... Podchodze i pytam czy pomoze, przytulam i zanosze sie od smiechu. Ostatecznie komoda wyszla z szafy wnekowej, choc troche uszkodzona, a maz i ja zapomnielismy ze sie troche na siebie wczesniej boczylismy. Pod spodem wrzuce zdjecie komody i wneki, zeby nie bylo. Niestety osobno, bo wtedy nie bylam w stanie myslec o fotografownaniu 😉👏👏👏


Nagrody pocieszenia powędrują do:
🌸 Pani Katarzyna: "Prysznic...moja świątynia afirmacji, prawdziwe cielesne i duchowe katharsis! 💦🚿Działa ZAWSZE! Niezawodny w najtrudniejszych chwilach. Razem z pachnącą pianą spłukuję pot, stres, łzy, rozczarowania, niechęć, ból, napięcia. Na ich miejsce wgrywam mantrę „Kocham swoje ciało, kocham siebie, nie muszę zasługiwać na miłość, jestem cudowna taka jaka jestem”. Owinięta ręcznikiem patrzę sobie prosto w oczy w wielkim lustrze i uśmiecham się do siebie, w wyobraźni przytulam siebie samą i wychodzę dużo lepsza, spokojniejsza. Biorę na ręce, zwykle już niecierpliwie czekającą za drzwiami, Kruszynę, i idziemy do sypialni tulić się przy mleczku🤱Taka prawda, spytajcie Julki:)"


🌷 Pani Moniki: "Mój patent na dobre samopoczucie z maluchem u boku?
Szukanie we wszystkim pozytywów, wzorem Pollyanny, bohaterki mojej ulubionej książki z dzieciństwa.
Synek nie chce spać? Nie muszę starać się być cicho i mogę włączyć ulubioną muzykę!
Nie zdążyłam zrobić obiadu? Przecież oboje z mężem kochamy pizzę!
Mały jest przeziębiony i nie możemy nigdzie wyjść? Dzień w domu pełen przytulania też jest fajny.
A najczęściej po prostu przypominam sobie, jak szybko mija czas… Wiem, że będę tęskniła za tym, że synek tyle czasu spędza przy piersi, za tym, że jestem z nim 24 godz./dobę, za tym wycieraniem noska i czytaniem mu książeczek.
Dlatego staram się nie przejmować problemami, doceniać drobiazgi i cieszyć się każdym dniem razem!"


🌺 Pani Barbary: "Mój patent na dobre samopoczucie: odpowiednia dawka snu, pożywny, zdrowy posiłek, spacery na świeżym powietrzu. Na koniec dnia relaks w wannie z ulubioną muzyką, świeczkami i olejkami do kąpieli. Trzeba znaleźć chwilę dla siebie w tych zabieganych i pełnych wyzwań czasach, a ciąża i urlop macierzyński jest takim okresem, kiedy człowiek uświadamia sobie jak szybko mijają dni, miesiące i lata. Należy czerpać przyjemność ze wszystkich momentów życia."

Regulamin konkursu
„Dzień Kobiet na macierzyńskim”
obowiązuje od 08.03 do 11.03.2019 r.

 1. Organizatorem Konkursu jest Kurzela Code Julian Kurzela z siedziba w Sulejówku przy ulicy Wspólnej 29A (05-070) występujący pod nazwą handlową milk & love.
 2. Sponsorami Konkursu są Kurzela Code Julian Kurzela z siedziba w Sulejówku przy ulicy Wspólnej 29A (05-070) występujący pod nazwą handlową milk & love oraz Natalia Łuczak autorka bloga Hej Mama (https://hejmama.pl).
 3. Warunki udziału w Konkursie
  1. W Konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby fizyczne, które ukończyły zamieszkujące na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej oraz za granicą pod warunkiem przedstawienia adresu wysyłki na terenie Polski, dysponujące pełną zdolnością do czynności prawnych, które spełnią warunki określone w niniejszym Regulaminie („Uczestnicy”) i które zapoznały się z treścią niniejszego Regulaminu i zaakceptowały jego postanowienia.
  2. Pracownicy Organizatora jak i Sponsora nagród, jak również członkowie ich najbliższych rodzin, nie mogą brać udziału w Konkursie.
 4. Zasady Konkursu:
  1. Konkurs rozpoczyna się 08 marca 2019r. i kończy się 11 marca 2019r.
  2. Konkurs odbywa się na stronie https://milkandlove.pl/
  3. Aby wziąć udział w Konkursie, Uczestnik powinien wykonać zadanie konkursowe, które brzmi:
   „Podziel się swoimi patentami na dobre samopoczucie.
   Odpowiedź zamieść w komentarzu pod postem na fanpage milk & love na portalu Facebook (tu: https://bit.ly/2Caw0LM) lub na portalu Instagram (https://www.instagram.com/milkandlovepl/)”
  4. Nagrodę główną wygrywa 1 Uczestnik Konkursu, który spełnia warunki zawarte w niniejszym regulaminie. Nagrody pocieszenia wygrywa 3 Uczestników Konkursu, którzy spełniają warunki zawarte w niniejszym regulaminie.
  5. Odpowiedzi konkursowe ocenione zostaną przez Jury składające się z 2 osób: Karoliny Kurzeli (milk & love) oraz Natalii Łuczak autorki bloga Hej Mama (https://hejmama.pl)
  6. Jury jako kryteria ocen odpowiedzi konkursowych będzie brało pod uwagę: kreatywność i oryginalność.
  7. Zabronione jest wykorzystanie w Pracy Konkursowej wypowiedzi zawierających treści o charakterze bezprawnym, naruszających w jakikolwiek sposób obowiązujące prawo i/lub zasady współżycia społecznego lub dobre obyczaje, w szczególności wzywających do nienawiści rasowej, etnicznej, wyznaniowej, naruszających prawa osób trzecich. Wypowiedzi, wykorzystujące treści opisane powyżej zostaną wykluczone z udziału w Konkursie.
  8. Uczestnik Konkursu oświadcza, że zgłoszenie w Konkursie jest wytworem jego indywidualnego działania twórczego i przysługują mu osobiste i majątkowe autorskie prawa do pracy, a praca nie narusza praw osób trzecich. Uczestnik ponosi odpowiedzialność w przypadku, gdy osoba trzecia będzie rościć sobie prawa do nadesłanej przez niego pracy, gdy tworząc pracę wykorzystał bezprawnie wizerunek innej osoby lub naruszył jakiekolwiek inne prawa osób trzecich.
  9. Uczestnik wyraża zgodę na wykorzystanie nadesłanej przez siebie pracy konkursowej przez Organizatora konkursu i Sponsora na prowadzonych przez siebie platformach społecznościowych oraz na stronach internetowych Organizatora i Sponsora.
 5. Nagrody:
  1. Nagrodami w Konkursie są:
   • Nagroda główna:
    • Bon podarunkowy milk & love w wersji elektronicznej na zakupy w sklepie https://milkandlove.pl/ o wartości 200 zł ważny do 31 marca 2019 r.
    • Konsultacja stylistyczna zawierająca analizę typu sylwetki wraz z przygotowaniem przewodnika z poradami dotyczącymi doboru odpowiednich ubrań. Usługa będzie wykonana w Warszawie w domu osoby wygranej lub online jeśli osoba wygrana mieszka poza Warszawą.
   • Nagrody pocieszenia:
    • Bon podarunkowy milk & love w wersji elektronicznej na zakupy w sklepie https://milkandlove.pl/ o wartości 50 zł ważny do 31 marca 2019 r.
 1. Zwycięzcom Konkursu nie przysługuje roszczenie o wypłatę wartości nagrody w gotówce.
 2. Zwycięzcy Konkursu nie mają możliwości zamiany nagrody na inną.
 1. Wyniki Konkursu
  1. Wybrane zostaną 4 osoby, których odpowiedzi na zadanie konkursowe spełniły kryteria wymienione w części „Zasady konkursu” (pkt. 3)
  2. Decyzja Organizatora w zakresie wyboru nagrodzonych zgłoszeń jest ostateczna i wiążąca.
  3. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w dniu 14 marca 2019.
  4. Zwycięzcy konkursu mają 7 dni na przekazanie Organizatorowi swoich danych kontaktowych. Informacje należy przekazać drogą mailową pod adresem: karolina@milkandlove.pl
  5. W przypadku gdy po upływie 7 dni Zwycięzca nie przekaże Organizatorowi danych adresowych jest to równoznaczne z rezygnacją z nagrody.
  6. Organizator obowiązuje się wysłać nagrody w przeciągu 7 dni od daty otrzymania adresu zwycięzcy.
 2. Odpowiedzialność:
  1. Przystąpienie do Konkursu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
  2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne podanie przez Zwycięzcę jego danych kontaktowych, jeżeli z tego powodu nie będzie można skontaktować się ze Zwycięzcą.
  3. Niniejszy regulamin dostępny jest na stronie https://milkandlove.pl/
  4. Konkurs nie jest sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook.
  5. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.
 3. Ochrona danych osobowych:
  1. Administratorem danych osobowych zbieranych od uczestników i zwycięzcy jest Kurzela Code Julian Kurzela z siedziba w Sulejówku przy ulicy Wspólnej 29A (05-070) występujący pod nazwą handlową milk & love. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie na zasadach przewidzianych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
  2. Administrator danych osobowych powołał administratora bezpieczeństwa informacji nadzorującego prawidłowość przetwarzania danych osobowych, z którym można skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: karolina@milkandlove.pl
  3. Dane osobowe uczestników i zwycięzcy będą przetwarzane w celu organizacji i przeprowadzenia konkursu, a także w celach marketingowych.
  4. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, ale jest niezbędne do udziału w konkursie.
  5. Uczestnikom konkursu, którzy podają dane osobowe przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz z zastrzeżeniem przepisów prawa przysługuje prawo do: a) sprostowania danych, b) usunięcia danych, c) ograniczenia przetwarzania danych, d) przenoszenia danych, e) wniesienia sprzeciwu, f) cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
  6. Organizator będzie zbierał od uczestników następujące dane: a) imię i nazwisko, b) adres e-mail.
  7. Uczestnikom konkursu przysługuje prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
  8. Uczestnik konkursu zezwala na wykorzystanie jego imienia i nazwiska w celu informowania (także w mediach) o wynikach konkursu.
  9. Organizator oświadcza, iż dane uczestników konkursu nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.
  10. Dane uczestników konkursu nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym z wyjątkiem przepisów przewidzianych przepisami prawa
  11. Dane uczestników konkursu będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji wyżej określonych celów.
  12. Organizator stosuje środki techniczne i organizacyjne mające na celu należyte, odpowiednie do zagrożeń oraz kategorii danych objętych ochroną zabezpieczenia powierzonych danych osobowych. Organizator wdrożył odpowiednie środki aby zapewnić stopień bezpieczeństwa odpowiadający ryzyku z uwzględnieniem stanu wiedzy technicznej, kosztu wdrożenia oraz charakteru, zakresu, celu i kontekstu przetwarzania oraz ryzyko naruszenia praw i wolności osób fizycznych o różnym prawdopodobieństwie wystąpienia i wadze zagrożenia. Organizator w szczególności uwzględnia ryzyko wiążące się z przetwarzaniem danych wynikające z: 1) przypadkowego lub niezgodnego z prawem zniszczenia, 2) utraty, modyfikacji, nieuprawnionego ujawnienia danych, 3) nieuprawnionego dostępu do danych osobowych przesyłanych, przechowywanych lub w inny sposób przetwarzanych.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium